عکاسی صنعتی سطوح براق

_MG_5729+
عکاسی کردن از سطوح براق همواره یکی از دقدقه های عکاسان بوده است و چالشی سخت برای آنها به حساب میآمده . نکاتی چند در خصوص عکاسی صنعتی از سطوح براق میتواند مفید فایده باشد :
1 : سعی کنید در عکاسی صنعتی سطوح براق از نوهای نرم و لطیف شده استفاده نمایید . استفاده کردن از سافت باکس ها میتواند بسیار مفید باشد / در صورتی که به امکانات حرفه ای عکاسی صنعتی دسترسی ندارید میتوانید از قرار دادن کاغذ های سفید معمولی جلوی منبع نوری نور انها را لطیف نمایید .
angoshtar2
2: گاهی ایجاد سایه و بازتاب نور درون شی براق میتواند به آن شی هویت بخشیده و جلوه ان را دو چندان نماید .
_MG_3063
3 : سطوح براق در عکاسی صنعتی گاهی دارای بافتی میباشند که باید سعی شود تا این بافت بر اثر تاباندن نور زیاد از بین نروی یکی از راههایی که میتوان جلوگیری نمود از این مورد استفاده کردن از مود raw دوربین است ، همچنین باید توجه داشت که در کنر یک نور صافت استفاده از یک نور خشن مایل میتواند بافت را به ما نشان دهد
jadid---2
4 : در عکاسی صنعتی سطوح براق یکی از نکاتی که بسیار به هویت آن محصول کمک میکند عکاسی محصول در کنار اشیاء دیگر است تا انعکاس آن اشیا در محصول ما ایجاد هویت نماید و اگر این کار امکانپذیر نیست باید به گونه ای نورپردازی انجام شود تا نور خود تبدیل به یک شی شده و هویت محصول را به ان بازگرداند . مانند عکاسی صنعتی شیرآلات ساختمانی که کاملا کروم و براق هستند و حالتی آینه ای دارند در این نوع محصول بهترین حالت ایجاد سطوحی سیاه و یا سفید درون شیرآلات است تا هویت کروم بودن آنها حفظ شود .
003+-(2)
توییتر
گوگل +
WhatsApp

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *