طراحی گرافیک ، دانشی است که در شاخه تبلیغات با هدف ایده سازی ، معرفی یک برند، برجسته سازی نقاط قوت یک کسب و کار یا محصول ، جلب اطمینان مشتریان و ترغیب آنها برای حضور در بازار و خرید به کار می رود. این دانش نیز همانند سایر فنون مستلزم به روز رسانی مداوم است . استودیو طراحی و عکاسی 360 در زمینه طراحی گرافیک با در اختیار داشتن ذهن خلاق و پیشرو می تواند نیاز شما را در زمینه طراحی آرم و لوگو ، طراحی کاتالوگ و بروشور ، طراحی ست اداری و کارت ویزیت ، طراحی بسته بندی و لیبل محصولات ، پوستر ، بیلبورد و یا حتی ساک خرید مرتفع کرده و همچنین شما می توانید از مشاوره متخصصین گروه ما در زمینه برندسازی و کمپین تبلیغاتی بهره مند شوید .

__________________________________

” طراحی لوگو ” :

لوگو (نشانه و یا آرم ) یکی از حوزه ‌های مهم در طراحی گرافیک محسوب‌ می‎ شود . لوگو تصویر نمادی یک سازمان است و از آنجایی که به منظور نشان دادن علامت‎ های تجاری، شناساندن فوری شرکت ، هویت سازمانی و به رسمیت شناختن به مشتری طراحی‌ می‎شود ، به ندرت در آن تغییری صورت‌ می‎گیرد. بسیاری از شرکتها به منظور دستیابی سریع تر به لوگو و صرف هزینه های کمتر، طراحی آرم خود را به افراد عادی می سپارند که این امر ممکن است موجب زیانهای زیادی برای شرکت شود. برای طراحی لوگو یا نماد یک برند نباید از افراد آماتور و بی تجربه استفاده کرد .

__________________________________

آشنایی با  ” پوستر” :

پوستر از متداولترین گونه های گرافیک است که به شکل امروزی پیشینه ای در حدود دو قرن دارد . اصطلاح پلاکادر یا آفیش نیز به همین معنی مورد استفاده قرار می گیرد. پوستر همگام با شکل گیری گرافیک و متاثر از تحولات اجتماعی در اروپا و آمریکا (وقوع جنگ جهانی نخست ، انقلاب روسیه ، جنگ جهانی دوم و ظهور سرمایه داری ) و در تعامل با آن ، سیر سعودی خود را پیمود و به عنوان ابزاری کار آمد در خدمت تبلیغات پیامی (فرهنگی ، سیاسی ، اقتصادی ….) تا به اموز وظیفه خود را به نحو کامل به انجام رسانیده است. طراحی و چاپ پوستر مبتنی بر نوع مخاطبین آن پوستر صورت می گیرد و نسبت به موضوع، مخاطب و محل قرارگیری می تواند در اندازه های مختلفی طراحی و چاپ گردد. پوسترها موارد استفاده زیادی دارند و در واقع به خودی خود یک رسانه محسوب می شوند. اما آنچه که باعث جذب بالای این رسانه می شود، نوع طراحی پوستر است. مقوله ای که شاید با یک ایده ناب طراحی شود و منجر به رونق یک برند یا کسب و کار گردد .

__________________________________

طراحی ” ست اوراق اداری ” :

اوراق اداری و یا هویت بصری به مجموعه ای از اوراق یا کاغذهایی گفته می شود که در امور اداری و پرسنلی یا مکاتبات یک سازمان و یا شرکت تجاری جهت فعالیت های رسمی یا غیر رسمی و یا تبلیغاتی استفاده می شود . به دلیل عناصر زیبایی شناختی و هماهنگی هر بیشتر سازمان یا برند ، بهتراست این اوراق به یکدیگر شبیه و متناسب با هم طراحی و چاپ گردند، به همین دلیل به آنها اصطلاحا “ست اوراق اداری” گفته می شود. این امر به نوعی بیان کننده نظم و سیستم مدیریتی منظم موجود در آن سازمان ، شرکت یا برند می باشد . استفاده از لوگو ، رنگ سازمانی و اطلاعات تماسی از مواردی هستند که عموما در چاپ ست اداری استفاده می شود. همچنین سادگی در طرح اوراق اداری و هماهنگی کل ست اداری با یکدیگر از نکات کلیدی هستند که در یک مجموعه ست اداری موفق نقش بسزایی دارند.

__________________________________

مجموعه ست اوراق اداری عموما شامل موارد ذیل می باشد :

پاکت یا envelope (جهت ارسال مکاتبات یا رد و بدل کردن قراردادها و …) پاکت های نامه ابعاد و اندازه های متفاوتی نسبت به نیاز مشتریان دارند که می توان رایج ترین پاکت ها از نظر قطع و اندازه را به صورت زیر معرفی کرد :

پاکت نامه قطع 22×11/5 ( اصطلاحا” پاکت ملخی )، با قابلیت چاپ بر روی گراماژهای مختلف کاغذ و پاکت سازی اختصاصی به همراه چسب روی درب به صورت لیبل .

پاکت قطع A3 , A4 , A5 درب روی طول و یا درب روی عرض ، با قابلیت چاپ بر روی گراماژهای مختلف کاغذ و پاکت سازی اختصاصی به همراه چسب روی درب به صورت لیبل. پاکت CD و پاکت کارت پستال با قابلیت چاپ بر روی گراماژهای مختلف کاغذ و قالب سازی اختصاصی .

سربرگ یا Letter Head (جهت مکاتبه و نگارش نامه های اداری و رسمی) که عموما در دو قطع A4 و A5 طراحی و چاپ می شوند. سربرگ ها از نظر کاربرد جزء پرکاربردترین اوراق اداری محسوب می شوند ، از این رو جهت طراحی و چاپ این محصول ، باید تامل و توجه دقیقی صورت گیرد. بسته به سلیقه و بودجه سفارش دهنده ، سربرگ ها می توانند بر روی کاغذهای مختلف و ویژه ای چاپ گردند. اما در شرایط معمولی سربرگ ها بر روی کاغذ 100 تا 120 گرم تحریر چاپ می گردند.

__________________________________

کارت ویزیت یا business card : (جهت معرفی شغل و ارائه راه های تماس با شرکت یا سازمان). این کارت ها بیانگر نوع فعالیت و کسب و کار و در واقع معرف شما و نوع فروش می باشند و بر خلاف تفکر عمومی که گمان می کنند کارت های ویزیت اهمیت چندانی ندارند، باید گفت که از دیدگاه مخاطب شما مقدار اهمیت شما برای کسب و کار خود برابر است با مقدار ارزشی که شما برای کارت ویزیت خودتان در نظر می گیرید . کارت های ویزیت از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند. انواع مختلف کارت های ویزیت عبارتند از : کارت ویزیت کتان ، کارت ویزیت گلاسه ، سلفون مات و یا سلفون براق ، کارت ویزیت یووی موضعی ، کارت ویزیت طلاکوب یا نقره کوب ، امباس ، پی وی سی PVC ، کارت ویزیت لمینت مات و لمینت براق ، سلفون مات مخملی ،کارت ویزیت سه بعدی ، متالیک ، چوبی و یا فلزی . البته موارد دیگری نیز مانند فلش کارت ها ، کارت های اعتباری ، کارت های پرسنلی ، فاکتور ، فولدر یا پوشه و … نیز در دسته بندی مجموعه ست اوراق اداری قرار می گیرند که بسته به نیاز شرکت ها، موسسات یا سازمان ها این موارد طراحی و چاپ می گردند.

گروه 360 در زمینه های عکاسی صنعتی و تبلیغاتی ، پانوراما و ساخت تور مجازی ، پرتره و مدلینگ ، عکاسی از محصولات و کارخانجات فعالیت داشته و در زمینه عکاسی از فناوری روز انواع دوربین ها بهره برده و دانش روز عکاسی را در این امر به کار بسته است .

ما با در اختیار داشتن تجهیزات پیشرفته فیلم برداری ، زاویه‌‌ی دید متفاوت و نیز با کمک نرم افزارهای روز دنیا، امکاناتی کامل و بی‌نظیر را در ” استودیو 360 “  گرد هم آورده و آماده خدمات رسانی به شما مشتریان محترم در زمینه های مختلف تصویری می باشیم .

طراحی و تولید انواع ویدئوکلیپ ، تصویربرداری هوایی ( هلی شات ) ، تدوین ، میکس و مونتاژ حرفه ای فیلم ، ساخت تیتراژ، میان برنامه ، پیام های بازرگانی ، تیزرهای تبلیغاتی ، آرم استیشن ، تهیه فیلم های مستند از کارخانجات ، معادن ، تیزر و فیلم خط تولید محصولات ، تهیه کلیپ کوتاه برای شبکه های اجتماعی میتواند شما را در  ، فیلمبرداری هوایی و … یاری رساند .

حضور پر رنگ در نمایشگاه ها یکی از مهمترین اهداف اکثر شرکت ها می باشد تا با تبدیل غرفه خود به یک مکان خاص بهترین شرایط را برای معرفی محصولات و خدمات خود ایجاد و ضمن نمایش قدرت با تاثیر بر ضمیر ناخود آگاه مخاطبان بتوانند سهم بیشتری از بازارهای داخلی و خارجی را کسب نمایند. دستیابی به این مهم تنها با رعایت کامل اصول بازاریابی ، برنامه ریزی حرفه ای و اجرای تخصصی میسر می باشد.

دامنه خدمات چاپ گروه تبلیغاتی 360 را می توان به طور مختصر به صورت زیر دسته بندی کرد:

چاپ مجموعه ها و ست اوراق اداری ( شامل چاپ سربرگ در قطع و سایز های مختلف ، چاپ پاکت های پستی و اداری و کارت ویزیت ، طراحی و چاپ فولدرهای شرکتی ، برگه های یادداشت و غیره). طراحی و چاپ لوگو ، بروشور و کاتالوگ ، لیبل پشت چسبدار و ترانسپارنت ، بسته بندی محصولات ، طراحی و چاپ گاهنامه های داخلی شرکت ها، سازمان ها و موسسات ، طراحی و چاپ پوستر ، کارت های پستال و تقویم رومیزی و دیواری ، سررسید ، مجله ، خبرنامه و ماهنامه . همچنین چاپ استند های نمایشگاهی ، طراحی و چاپ سازه های کانتر ، پاپ آپ ، بنرهای تبلیغاتی ،  چاپ لایت باکس ها و غیره در بالاترین کیفیت بصورت indoor , outdoor.

امروزه با توجه به پیشرفت چشمگیر تکنولوژی و استفاده عموم مردم از کامپیوتر و تلفن همراه ، داشتن یک وب سایت پویا و کاربند پسند ، امری مهم و ضروری در زمینه های شغلی گوناگون به حساب می آید . استودیو طراحی و عکاسی 360 با داشتن تیم برنامه نویسی قوی در زمینه طراحی صفحات وب می تواند وب سایت هایی از نوع داینامیک و یا استاتیک با قابلیت نمایش در گوشی موبایل (موبایل ورژن ) برای شما تهیه و تولید نموده و با طراحی قالب اختصاصی گرافیکی برای معرفی کالا و یا خدمات شما ، کمک شایانی در جهت پیشروی و معرفی برند شما در فضای مجازی یاری دهد .

یادگاری شما از یک دوست خوب چیست ؟! همه ما خاطره خوب یک اتفاق را در گوشه ای از ذهنمان نگه می داریم و گاهی این خاطره های خوب میتوانند داشتن یک هدیه از یک دوست خوب باشند . امروزه هدایای تبلیغاتی جایگاهی خاص در بوجود آوردن یک خاطره خوب برای مشتران ما ایجاد کرده و نگاهی هوشمندانه در انتخاب یک هدیه تبلیغاتی مناسب نیاز است . ما شما را در راه انتخاب یک هدیه تبلیغاتی مناسب یاری خواهیم کرد .